Zbiornik na deszczówkę 1000 l

Zbiornik na deszczówkę 1000 l

ZB1000

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: w magazynie
Stan magazynowy: 5%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Zbiornik na wodę deszczową. Pojemność: 1000L. Materiał: polietylen. Wylot: ¾" z przyłączem do węża ½". Króciec schodowy:  RG 70, RG 100 lub wąż 1". Kolor: zielony. Zobacz więcej

Zbiornik na wodę deszczową 1000 L

Zbiornik na deszczówkę do magazynowania wody deszczowej w celu dalszego zagospodarowania np. podlewania ogródka. Zmieści się do niego naprawdę dużo wody. Jego pojemność wynosi 1000 Litrów. Wykonany został z wysokiej jakości polietylenu a zielony kolor zapobiega rozwojowi glonów wewnątrz zbornika. Zbiornik szczelnie zamykany jest górną pokrywą o średnicy 400 mm z ocynkowanym pierścieniem mocującym. Wylot zbiornika (pokrywa zamienna przednia) ¾" przystosowany jest by przyłączyć wąż ½" oraz wyposażony jest w obejmę profilową i uszczelkę płaską. Starannie wykonany zbiornik posiada stabilny kształt oraz odporny jest na działanie promieni UV oraz czynniki atmosferyczne. Świetnie sprawdzi się w każdym ogrodzie. Dzięki niemu będziesz mógł w pełni wykorzystać deszczówkę.

Montaż

Montaż zbiornika nie jest trudny. Aby sprawnie można było z niego korzystać wystarczy umieścić go na równym podłożu. Napełnia się go przez króciec schodowy, do którego można podłączyć rury RG 70, RG 100 lub wąż 1". W dodatku posiada 5 przetłoczeń, które umieszone są na stronie górnej i ścianach bocznych i pozwalają na wykonanie kolejnych otworów wylotowych RG 70 lub RG 100. Dzięki przetłoczeniom można stworzyć z kilku produktów ZB1000 baterię zbiorników.

 

Specyfikacja techniczna

  • rodzaj: zbiornik na deszczówkę
  • pojemność: 1000 L
  • materiał: polietylen
  • wylot: ¾" z przyłączem do węża ½"
  • króciec schodowy: RG 70, RG 100 lub wąż 1"
  • kolor: zielony
Parametr Wartość
Kod towaru ZB1000
Kod EAN 4015015081018
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane