Włącznik potrójny, czarny, Soul

Włącznik potrójny, czarny, Soul

SEU1010B

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: niedostępny
Stan magazynowy: 75%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Włącznik światła potrójny podtynkowy SEU1010B. Seria: SOUL. Kolor: czarny. Opakowanie: woreczek. Zobacz więcej

Włącznik światła potrójny SOUL czarny

Włącznik potrójny przeznaczony jest do zapalania i gaszenia światła w pomieszczeniach. Trzy przełączniki sprawiają, że włącznik może być używany do lamp z przynajmniej trzema kloszami lub do trzech osobnych źródeł światła. Ponadczasowy wygląd i styl włącznika w kolorze czarnym z przełącznikami, które rozłożone są na całym okrągłym panelu sprawia, że bardzo dobrze będzie pasować do każdego rodzaju wnętrz.

Montaż włącznika potrójnego

Włącznik potrójny SEU1010B posiada stopień ochrony IP20. Odpowiedni jest do montażu wewnątrz suchych pomieszczeń, w których nie występuje duża wilgotność np. sypialnia, salon, korytarz.

Włącznik podtynkowy montuje się za pomocą pazurków i wkrętów w standardowej puszce o średnicy 60 mm. Montaż jest prosty, trwały i zapobiega by moduł nie wysuwał się ze ściany. Przewody mocuje się w włączniku przy pomocy zacisku śrubowego.

Ramki do serii SOUL DPM

Osprzęt elektryczny z serii SOUL jest sprzedawany bez ramek. W naszej ofercie posiadamy ramki jednokrotne szklane oraz plastikowe w barwie czarnej i białej jak i ramki wielokrotne również z możliwością wybrania materiału oraz koloru. Ramki z serii SOUL występują także w różnych kształtach. W serii SOUL dajemy możliwość klientowi dobrania ramki do własnych potrzeb.

 

Specyfikacja techniczna

  • rodzaj: włącznik potrójny
  • montaż: podtynkowy
  • materiał: tworzywo sztuczne
  • stopień ochrony: IP20
  • kolor: czarny

 


Zapraszamy do zobaczenia reszty osprzętu z serii →SOUL

Parametr Wartość
Kod towaru SEU1010B
Kod EAN 5903332580866
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane