Włącznik pojedynczy z podświetleniem, czarny, SOUL

Włącznik pojedynczy z podświetleniem, czarny, SOUL

SEU1023B

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: niedostępny
Stan magazynowy: 5%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Włącznik światła pojedynczy z podświetleniem podtynkowy SEU1023B. Seria: SOUL. Kolor: czarny. Podświetlenie: tak. Opakowanie: woreczek. Zobacz więcej

Włącznik światła pojedynczy z podświetleniem SOUL czarny

Włącznik pojedynczy jest koniecznym elementem instalacji elektrycznej. Jest to najprostszy sposób by uruchomić obwód. Służy do zapalania oraz gaszenia jednego źródła światła. Ponadto włącznik SOUL wyposażony jest w małą lampkę podświetlającą, dającą światło w kolorze niebieskim. Ponadczasowy wygląd i styl włącznika w kolorze czarnym z przełącznikiem, który rozłożony został na okrągłym panelu sprawia, że bardzo dobrze będzie pasować do każdego rodzaju wnętrz.

Montaż włącznika pojedynczego

Włącznik pojedynczy SEU1023B posiada stopień ochrony IP20. Odpowiedni jest do montażu wewnątrz suchych pomieszczeń, w których nie występuje duża wilgotność np. sypialnia, salon, korytarz.

Włącznik podtynkowy montuje się za pomocą pazurków i wkrętów w standardowej puszce o średnicy 60 mm. Montaż jest prosty, trwały i zapobiega by moduł nie wysuwał się ze ściany. Przewody mocuje się w włączniku przy pomocy zacisku śrubowego.

Ramki do serii SOUL DPM

Osprzęt elektryczny z serii SOUL jest sprzedawany bez ramek. W naszej ofercie posiadamy ramki jednokrotne szklane oraz plastikowe w barwie czarnej i białej jak i ramki wielokrotne również z możliwością wybrania materiału oraz koloru. Ramki z serii SOUL występują także w różnych kształtach. W serii SOUL dajemy możliwość klientowi dobrania ramki do własnych potrzeb.

 

Specyfikacja techniczna

  • rodzaj: włącznik pojedynczy
  • podświetlenie: tak
  • montaż: podtynkowy
  • materiał: tworzywo sztuczne
  • stopień ochrony: IP20
  • kolor: czarny

 


Zapraszamy do zobaczenia reszty osprzętu z serii →SOUL

Parametr Wartość
Kod towaru SEU1023B
Kod EAN 5903332583959
Kolor czarny
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane