Włącznik podwójny z podświetleniem, biały, SOUL

Włącznik podwójny z podświetleniem, biały, SOUL

SEU1025W

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: niedostępny
Stan magazynowy: 50%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Włącznik światła podwójny z podświetleniem podtynkowy SEU1025W. Seria: SOUL. Kolor: biały. Podświetlenie: tak. Opakowanie: woreczek. Zobacz więcej

Włącznik światła podwójny z podświetleniem SOUL biały

Włącznik podwójny przeznaczony jest do zapalania i gaszenia światła w pomieszczeniu. Dwa przełączniki sprawiają, że włącznik może być używany do lamp z  przynajmniej dwoma kloszami lub do dwóch osobnych źródeł światła. Włącznik wyposażony jest w podświetlenie, które daje światło o czerwonym kolorze. Ponadczasowy wygląd i styl włącznika w kolorze białym z przełącznikami, które zostały rozłożone na okrągłym panelu sprawia, że bardzo dobrze będzie pasować do każdego rodzaju wnętrz.

Montaż włącznika światła

Włącznik światła podwójny SEU1025W posiada stopień ochrony IP20. Odpowiedni jest do montażu wewnątrz suchych pomieszczeń, w których nie występuje duża wilgotność np. klatka schodowa, sypialnia, salon, korytarz.

Włącznik podtynkowy montuje się za pomocą pazurków i wkrętów w standardowej puszce o średnicy 60 mm. Montaż jest prosty, trwały i zapobiega by moduł nie wysuwał się ze ściany. Przewody mocuje się w włączniku przy pomocy zacisku śrubowego.

Ramki do serii SOUL DPM

Osprzęt elektryczny z serii SOUL jest sprzedawany bez ramek. W naszej ofercie posiadamy ramki jednokrotne szklane oraz plastikowe w barwie czarnej i białej jak i ramki wielokrotne również z możliwością wybrania materiału oraz koloru. Ramki z serii SOUL występują także w różnych kształtach. W serii SOUL dajemy możliwość klientowi dobrania ramki do własnych potrzeb.

 

Specyfikacja techniczna

  • rodzaj: włącznik światła podwójny
  • podświetlenie: tak
  • montaż: podtynkowy
  • materiał: tworzywo sztuczne
  • stopień ochrony: IP20
  • kolor: biały

 


Zapraszamy do zobaczenia reszty osprzętu z serii →SOUL

Parametr Wartość
Kod towaru SEU1025W
Kod EAN 5903332584000
Kolor biały
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane