Włącznik podwójny, schodowy, biały, Soul

Włącznik podwójny, schodowy, biały, Soul

SEU1009W

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: niedostępny
Stan magazynowy: 75%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Włącznik schodowy podwójny podtynkowy SEU1009W. Seria: SOUL. Kolor: biały. Opakowanie: woreczek. Zobacz więcej

Włącznik schodowy podwójny SOUL biały

Włącznik schodowy doskonale odnajdzie się na klatce schodowej, gdzie jeden włącznik będzie umieszczony na parterze a drugi na piętrze lecz nie tylko. Włącznik pozwala na obsługiwanie źródła światła z dwóch różnych miejsc. Dzięki temu można użyc go w sypialni gdzie jeden włącznik będzie przy wejściu a drugi przy łóżku, lub na korytarzu by móc włączać światło z początku i końca. Ponadto włącznik wyposażóny jest w dwa przełączniki, które pozwalają na obsługiwanie dwóch różnych źródeł światła. Ponadczasowy wygląd i styl włącznika w kolorze białym z przełącznikami, które są rozłożone na całym okrągłym panelu sprawia, że bardzo dobrze będzie pasować do każdego rodzaju wnętrz.

Montaż włącznika schodowego

Włącznik schodowy podwójny SEU1009W posiada stopień ochrony IP20. Odpowiedni jest do montażu wewnątrz suchych pomieszczeń, w których nie występuje duża wilgotność np. klatka schodowa, sypialnia, salon, korytarz.

Włącznik podtynkowy montuje się za pomocą pazurków i wkrętów w standardowej puszce o średnicy 60 mm. Montaż jest prosty, trwały i zapobiega by moduł nie wysuwał się ze ściany. Przewody mocuje się w włączniku przy pomocy zacisku śrubowego.

Ramki do serii SOUL DPM

Osprzęt elektryczny z serii SOUL jest sprzedawany bez ramek. W naszej ofercie posiadamy ramki jednokrotne szklane oraz plastikowe w barwie czarnej i białej jak i ramki wielokrotne również z możliwością wybrania materiału oraz koloru. Ramki z serii SOUL występują także w różnych kształtach. W serii SOUL dajemy możliwość klientowi dobrania ramki do własnych potrzeb.

 

Specyfikacja techniczna

  • rodzaj: włącznik schodowy podwójny
  • montaż: podtynkowy
  • materiał: tworzywo sztuczne
  • stopień ochrony: IP20
  • kolor: biały

 


Zapraszamy do zobaczenia reszty osprzętu z serii →SOUL

Parametr Wartość
Kod towaru SEU1009W
Kod EAN 5903332580613
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane