Włącznik podwójny, czarny, Soul

Włącznik podwójny, czarny, Soul

SEU1008B

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: niedostępny
Stan magazynowy: 100%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Włącznik światła podwójny podtynkowy SEU1008B. Seria: SOUL. Kolor: czarny. Opakowanie: woreczek. Zobacz więcej

Włącznik światła podwójny SOUL czarny

Włącznik podwójny przeznaczony jest do zapalania i gaszenia światła w pomieszczeniu. Dwa przełączniki sprawiają, że włącznik może być używany do lamp z  przynajmniej dwoma kloszami lub do dwóch osobnych źródeł światła. Ponadczasowy wygląd i styl włącznika w kolorze czarnym z przełącznikami, które zostały rozłożone na okrągłym panelu sprawia, że bardzo dobrze będzie pasować do każdego rodzaju wnętrz.

Montaż włącznika światła

Włącznik światła podwójny SEU1008B posiada stopień ochrony IP20. Odpowiedni jest do montażu wewnątrz suchych pomieszczeń, w których nie występuje duża wilgotność np. klatka schodowa, sypialnia, salon, korytarz.

Włącznik podtynkowy montuje się za pomocą pazurków i wkrętów w standardowej puszce o średnicy 60 mm. Montaż jest prosty, trwały i zapobiega by moduł nie wysuwał się ze ściany. Przewody mocuje się w włączniku przy pomocy zacisku śrubowego.

Ramki do serii SOUL DPM

Osprzęt elektryczny z serii SOUL jest sprzedawany bez ramek. W naszej ofercie posiadamy ramki jednokrotne szklane oraz plastikowe w barwie czarnej i białej jak i ramki wielokrotne również z możliwością wybrania materiału oraz koloru. Ramki z serii SOUL występują także w różnych kształtach. W serii SOUL dajemy możliwość klientowi dobrania ramki do własnych potrzeb.

 

Specyfikacja techniczna

  • rodzaj: włącznik światła podwójny
  • montaż: podtynkowy
  • materiał: tworzywo sztuczne
  • stopień ochrony: IP20
  • kolor: czarny

 


Zapraszamy do zobaczenia reszty osprzętu z serii →SOUL

Parametr Wartość
Kod towaru SEU1008B
Kod EAN 5903332580842
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane