Włącznik krzyżowy z ramką, biały, LOFT

Włącznik krzyżowy z ramką, biały, LOFT

LF0023W

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: niedostępny
Stan magazynowy: 100%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Włącznik krzyżowy pojedynczy podtynkowy DPM LF0023W. Seria: LOFT. Kolor: biały. Ramka pojedyncza w zestawie. Opakowanie: woreczek Zobacz więcej

"

Włącznik krzyżowy pojedynczy LOFT biały

Włącznik krzyżowy idealnie będzie pasować do dużych domów lub pokoi, w których chcemy włączać światło z różnych miejsc. By mógł sprawnie działać, należy umieścić go pomiędzy skrajne → włączniki schodowe . Możesz założyć jeden lub więcej takich włączników. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Unikalny styl serii LOFT doskonale pasuje do wnętrz w stylu loftowym, a także do wnętrz w stylu retro.

Montaż włącznika krzyżowego

Włącznik krzyżowy z serii LOFT odpowiedni jest do montażu wewnątrz suchych pomieszczeń, tj. salon, sypialnia, gabinet, korytarz, kuchnia, klatka schodowa.

Włącznik podtynkowy LF0023W montuje się przy pomocy pazurków i wkrętów w standardowej puszce o średnicy 60 mm. Montaż jest łatwy i trwały oraz zapobiega wysuwaniu się modułu ze ściany. Przewody mocuje się w włączniku przy pomocy zacisków śrubowych.

Ramki do włączników DPM LOFT

Gniazda i włączniki LOFT to kompletne produkty z ramką pojedynczą - gotowe do montażu. System osprzętu LOFT umożliwia samodzielne tworzenie ramek wielokrotnych, wielomodułowych przy pomocy → ramek środkowych oraz → ramek końcowych

 

Specyfikacja techniczna

  • rodzaj: włącznik krzyżowy pojedynczy
  • montaż: podtynkowy
  • materiał: tworzywo sztuczne
  • stopień ochrony: IP20
  • kolor: biały

Osprzęt z serii LOFT DPM dostępny jest także → w kolorze czarnym.

"
Parametr Wartość
Kod towaru LF0023W
Kod EAN 5906881207062
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane