Włącznik krzyżowy, biały, Soul

Włącznik krzyżowy, biały, Soul

SEU1021W

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: niedostępny
Stan magazynowy: 100%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Włącznik krzyżowy pojedynczy podtynkowy SEU1021W. Seria: SOUL. Kolor: biały. Opakowanie: woreczek. Zobacz więcej

Włącznik krzyżowy pojedynczy SOUL biały

Włącznik krzyżowy doskonale posłuży w dużych domach lub pokojach, w których chcemy zapalać światło z różnych miejsc. Aby sprawnie działał, należy umieścić go pomiędzy skrajne włączniki schodowe. Możesz założyć jeden lub więcej takich włączników. Ponadczasowy wygląd i styl włącznika w kolorze białym z przełącznikiem, który rozłożony został na okrągłym panelu sprawia, że bardzo dobrze będzie pasować do każdego rodzaju wnętrz.

Montaż włącznika krzyżowego

Włącznik krzyżowy SEU1021W posiada stopień ochrony IP20. Odpowiedni jest do montażu wewnątrz suchych pomieszczeń, w których nie występuje duża wilgotność np. klatka schodowa, sypialnia, salon, korytarz.

Włącznik podtynkowy montuje się za pomocą pazurków i wkrętów w standardowej puszce o średnicy 60 mm. Montaż jest prosty, trwały i zapobiega by moduł nie wysuwał się ze ściany. Przewody mocuje się w włączniku przy pomocy zacisku śrubowego.

Ramki do serii SOUL DPM

Osprzęt elektryczny z serii SOUL jest sprzedawany bez ramek. W naszej ofercie posiadamy ramki jednokrotne szklane oraz plastikowe w barwie czarnej i białej jak i ramki wielokrotne również z możliwością wybrania materiału oraz koloru. Ramki z serii SOUL występują także w różnych kształtach. W serii SOUL dajemy możliwość klientowi dobrania ramki do własnych potrzeb.

 

Specyfikacja techniczna

  • rodzaj: włącznik krzyżowy
  • montaż: podtynkowy
  • materiał: tworzywo sztuczne
  • stopień ochrony: IP20
  • kolor: biały

 


Zapraszamy do zobaczenia reszty osprzętu z serii →SOUL

Parametr Wartość
Kod towaru SEU1021W
Kod EAN 5903332581290
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane