Włącznik zwierny dzwonkowy, biały, Soul

Włącznik zwierny dzwonkowy, biały, Soul

SEU1020W

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: niedostępny
Stan magazynowy: 100%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Włącznik dzwonkowy zwierny podtynkowy SEU1020W. Seria: SOUL. Kolor: biały. Piktogram: tak. Opakowanie: woreczek. Zobacz więcej

Włącznik dzwonkowy zwierny SOUL biały

Włącznik dzwonkowy główne zastosowanie znajdzie przy drzwiach wejściowych. Produkt wyposażony jest w konstrukcje zwierną - po naciśnięciu przycisk wraca do swojego pierwotnego położenia. Dzięki niemu goście nie będa zmuszeni do pukania do drzwi wystarczy, że nacisną przycisk. Dodatkowo włącznik posiada piktogram przedstawiający dzwonek. Ponadczasowy wygląd i styl włącznika w kolorze białym z przełącznikiem rozłożonym na całym okrągłym panelu sprawia, że bardzo dobrze będzie pasować do każdego rodzaju wnętrz.

Montaż włącznika dzwonkowego

Włącznik żaluzjowy SEU1020W posiada stopień ochrony IP20. Odpowiedni jest do montażu wewnątrz suchych pomieszczeń, w których nie występuje duża wilgotność np. sypialnia, salon, korytarz.

Włącznik podtynkowy montuje się za pomocą pazurków i wkrętów w standardowej puszce o średnicy 60 mm. Montaż jest prosty, trwały i zapobiega by moduł nie wysuwał się ze ściany. Przewody mocuje się w włączniku przy pomocy zacisku śrubowego.

Ramki do serii SOUL DPM

Osprzęt elektryczny z serii SOUL jest sprzedawany bez ramek. W naszej ofercie posiadamy ramki jednokrotne szklane oraz plastikowe w barwie czarnej i białej jak i ramki wielokrotne również z możliwością wybrania materiału oraz koloru. Ramki z serii SOUL występują także w różnych kształtach. W serii SOUL dajemy możliwość klientowi dobrania ramki do własnych potrzeb.

 

Specyfikacja techniczna

  • rodzaj: włącznik dzwonkowy
  • piktogram: tak
  • montaż: podtynkowy
  • materiał: tworzywo sztuczne
  • stopień ochrony: IP20
  • kolor: biały

 


Zapraszamy do zobaczenia reszty osprzętu z serii →SOUL

Parametr Wartość
Kod towaru SEU1020W
Kod EAN 5903332580705
Kolor biały
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane