Szczegóły produktu

Wizjer drzwiowy DP1C

Nowość

Wizjer drzwiowy DP1C

EZ-DP1C

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: w magazynie
Stan magazynowy: 5%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Bezprzewodowy wizjer do drzwi EZVIZ. Szerokokątna kamera 104°. Kolorowy monitor 4,3". Możliwość łączenia z aplikacją EZVIZ Wbudowany dzownek. Zasilany akumulatorem litowym 4600 mAh. Wbudowany monitor i głośnik. Montaż w drzwiach. Funkcja detekcji ruchu.

Bezprzewodowy inteligentny wizjer do drzwi EZVIZ

Bezprzewodowy inteligentny wizjer to dwa w jednym: dzwonek i wizjer z kamerą wideo. Dzięki temu urządzeniu w łatwy sposób możesz rozmawiać z gośćmi przy pomocy monitora wewnętrznego lub telefonu. Wyposażony jest w kolorowy monitor 4,3" od wewnętrznej strony drzwi, który pokazuje kto się przed nimi znajduje. Dzięki szerokokątnemu obiektywowi o kącie widzenia 104° obraz jest bardziej szczegółowy i wyraźny. Na wyświetlaczu wizjera wyraźnie widać obiekty do 3 metrów odległości, co umożliwia skuteczny monitoring. Kamera automatycznie przełącza się z trybu dziennego na nocny. Produkt został starannie wykonany z stopu cynku. Kamera zewnętrzna jest odporna na manipulacje i gwarantuje prywatność użytkownikowi. Wizjer zasilany jest akumulatorem litowym o pojemności 4600 mAh. Akumulator zapewnia długi czas pracy z minimalnym zużyciem mocy. Jeśli się rozładuje nie trzeba kupować nowego, ponieważ w komplecie dodawany jest przewód zasilający, którym można naładować akumulator.

Funkcje z aplikacja EZVIZ

Przy pomocy specjalnej aplkiacji EZVIZ, można połączyć się z wizjerem i daje to dodatkowe możliwości na korzystanie z urządzenia.

 • Kamera zewnętrzna posiada intelignetną fukcję detekcji ruchu. Z zainstalowaną aplikacją gdy kamera wykryje osobę przed drzwiami wykonuje zdjęcia i wysyła powiadomienie na telefon w czasie rzeczywistym.
 • Jeśli ktoś użyje wbudowanego dzwonka wizjer od razu powiadamia użytkowinika przez aplikację. Dzięki wbudowanemu głośnikowi oraz mikrofonowi możesz rozmawiać z osobą stojącą przed drzwiami oraz widzieć ją będąc poza domem.

Montaż

Montaż wizjera nie jest trudny. Montuje się go w drzwiach. By urządzenie mogło w funkcjonować należy wywiercić otwór w drzwiach o średnicy 1,8 cm. Będzie pasować do każdych drzwi o grubości 3,5 cm - 10,5 cm. A zestaw śrub do montażu dodawany jest w zestawie.

 

Specyfikacja techniczna

 • rodzaj: wizjer
 • kamera wideo
 • wbudowany monitor: kolorowy 4,3"
 • dzwonek
 • funkcja detekcji ruchu
 • wbudowany mikrofon i głośnik
 • zasilany akumulatorem litowym 4600 mAh

 

Parametr Wartość
Kod towaru EZ-DP1C
Kod EAN 6941545601168
  Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane