Uchwyt samochodowy na kratkę wentylacyjną

Uchwyt samochodowy na kratkę wentylacyjną

TKC47

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: w magazynie
Stan magazynowy: 100%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Uchwyt samochodowy grawitacyjny Uniwersalny uchwyt samochodowy do telefonu oraz innych urządzeń mobilnych bardzo łatwy w obsłudze oraz montażu. Pozwala na zamontowanie urządzeń o szerokości od 6,4 cm do 9 cm . Czarny uchwyt został starannie wykonany z ABS , gumy i aluminium . Zastosowano w nim zacisk grawitacyjny. Wystarczy odłożyć na niego telefon a pod wpływem wagi urządzenia idealnie się dopasuje zapewniając solidne mocowanie. Posiada on specjalne wycięcie, która pozwala na ładowanie urządzen

Uchwyt samochodowy grawitacyjny

Uniwersalny uchwyt samochodowy do telefonu oraz innych urządzeń mobilnych bardzo łatwy w obsłudze oraz montażu. Pozwala na zamontowanie urządzeń o szerokości od 6,4 cm do 9 cm. Czarny uchwyt został starannie wykonany z ABS, gumy i aluminium. Zastosowano w nim zacisk grawitacyjny. Wystarczy odłożyć na niego telefon a pod wpływem wagi urządzenia idealnie się dopasuje zapewniając solidne mocowanie. Posiada on specjalne wycięcie, która pozwala na ładowanie urządzenia przymocowanego do uchwytu. Nie będziesz musiał rezygnować z korzystania z uchwytu, gdy będziesz miał mało procent baterii w telefonie.

Montaż uchwytu

Uchwyt TKC47 DPM montuje się w samochodzie w kratce wentylacyjnej. Jest to bardzo wygodne, ponieważ nie będzie ograniczać widoczności podczas jazdy. Zacisk przeznaczony do montażu został wykonany z gumy. Nie porysuje kratki wentylacyjnej oraz będzie pasować do większości kratek. Zacisk montażowy pozwala na obrót uchwytu o 360°. Dzięki temu można ustawić telefon według własnych potrzeb.

 

Specyfikacja techniczna

  • rodzaj: uchwyt samochodowy
  • typ uchwytu: grawitacyjny
  • sposób montażu: kratka wentylacyjna
  • kompatybilność: urządzenia o szerokości 6,4 - 9 cm
  • kolor: czarny
Parametr Wartość
Kod towaru TKC47
Kod EAN 5903332582495
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane