Uchwyt samochodowy do telefonów z ładowarką 2 x USB 2 A

Uchwyt samochodowy do telefonów z ładowarką 2 x USB 2 A

TKC-44

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: w magazynie
Stan magazynowy: 75%
Jednostka miary:

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Uniwersalny uchwyt samochodowy TKC-44 DPM. Kompatybilny z telefonami oraz innymi urządzeniami o szerokości 4,7 - 7,5 cm i wysokośći 11-14 cm . Sposób montażu: gniazdo zapalniczki. Ładowarka 2x USB. Gniazdo zapalniczki. Kolor: czarny. Opakowanie: karton. Zobacz więcej

Uchwyt Samochodowy Uniwersalny na Telefon Elastyczny 2w1 Ładowarka 2xUSB

Uchwyt uniwersalny DPM do telefonu oraz innych urządzeń mobilnych. Pozwala na zamocowanie do niego urządzenia o szerokości od 4,7 cm do 7,5 cm oraz wysokości od 11 do 14 cm. Został porządnie wykonany i będzie idealny do każdego samochodu. Został wyposażony w regulowane ramię typu "goose neck" oraz posiada obracaną głowicę 360° co sprawia, że daje on pełny komfort jeśli chodzi o ustawienie uchwytu w jak najlepszej pozycji. W dodatku posiada antypoślizgowe podkładki, dzięki którym telefon będzie się stabilnie trzymał i się nie zarysuje.

Montaż

Montaż uchwytu jest prosty. Montuje się go do gniazda zapalniczki. Wystarczy włożyć uchwyt do gniazda i jest gotowy do użycia.

Ładowarka

Uchwyt wyposażony jest w jedno gniazdo USB (DC 5 V, 2 A), które mogą służyć jako ładowarka do telefonu lub każdego innego urządzenia elektronicznego. Dodatkowo posiada gniazdo zapalniczki samochodowej, dzięki któremu można podłączyć urządzenie z przewodem o takiej wtyczce.

Zabezpieczenia

Uchwyt jest bezpieczny w użytkowaniu. Posiada 2 zabezpieczenia: Zabezpieczenie przed przepięciami oraz Zabezpieczenie przed przeciążeniem

 

Specyfikacja techniczna

  • Szerokość urządzenia: 58-85 mm
  • Montaż: gniazdo zapalniczki samochodowej
  • Ładowarka 2 xUSB (DC 5 V, 2 A)
  • 1 gniazdo zapalniczki samochodowej
  • Regulowane ramię typu "goose neck"
  • Obrót 360°
  • Kolor: czarny
Parametr Wartość
Kod towaru TKC-44
Kod EAN 5906881196083
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane