Szyna 1-fazowa, 2 m, biała

Szyna 1-fazowa, 2 m, biała

STS002W

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: w magazynie
Stan magazynowy: 75%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Szynoprzewód 1-fazowy DPM. Długość: 2 m. Kolor: biały. Złączka zasilająca i końcowa w zestawie. Zobacz więcej.

Szyna oświetleniowa biała 2 m DPM

Szyna zasilająca 1-fazowa w kolorze białym o długości 2 m do szynowego systemu oświetleniowego DPM. Szyna umożliwia instalację reflektorów oraz lamp wiszących szynowych 1-fazowych marki DPM, ich dowolne przesuwanie na całej długości szyny oraz samodzielny wybór oświetlanego miejsca. Szynoprzewody znajdują zastosowanie w domach, mieszkaniach, biurach, galeriach, a także powierzchniach handlowych do oświetlania witryn sklepowych. 

Szyny zbudowane są z lekkiego profilu aluminiowego o szerokości 34 mm i wysokości 20 mm. Mały i lekki profil pozwala na stworzenie minimalistycznego i nowoczesnego systemu ośweitlenia w pomiszczeniu.

Montaż szyny oświetleniowej

Szynoprzewód DPM STS002W to kompletna szyna posiadająca w zestawie złączkę zasilającą, zaślepkę końcową oraz standardowe wkręty i kołki montażowe. Produkt jest gotowy do montażu bez konieczności szukania dodatkowych akcesoriów montażowych. Złączka zasilająca wyposażona jest w transformator, który pozwala na podłączenie szyny bezpośrednio do sieci zasilającej AC 230 V~.        

System szynowy DPM umożliwia dowolne łączenie ze sobą szyn w kształty geometryczne przy użyciu złączek w kształce → I,→ L,→ T,→ X oraz→ złączki elastycznej. Szyny zasilające przeznaczone są do montażu natynkowego na suficie lub ścianie, a także do montażu podwieszanego przy użyciu zestawu linkowego. Dostępne są szyny o długości 2 m oraz → 1 m.

Specyfikacja techniczna

  • długość: 2 m
  • rodzaj: szyna 1-fazowa
  • zasilanie: AC 230 V~
  • stopień ochrony: IP20
  • wymiary: 3,4 x 2 x 200 cm
  • materiał: aluminium
  • kolor: biały

 


W ofercie posiadamy również system szynowy → w kolorze czarnym oraz gotowe, skompletowane → zestawy szynowe.

Parametr Wartość
Kod towaru STS002W
Kod EAN 5903332584741
Długość 2 m
Materiał aluminium
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane