Ściemniacz obrotowy LED, czarne, Soul

Ściemniacz obrotowy LED, czarne, Soul

SEU1022B

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: niedostępny
Stan magazynowy: 25%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Ściemniacz LED podtynkowy SEU1022B. Seria: SOUL. Zakres działania LED: 5 - 250 W. Zakres działania żarowy i halogenowy: 5 - 400 W. Kolor: czarny. Opakowanie: woreczek. Zobacz więcej

Ściemniacz do żarówek LED podtynkowy SOUL czarny

Ściemniacz LED umożliwia regulowanie, włączanie i wyłączanie ściemnialnych źródeł światła LED, zwykłych żarówek oraz halogenów. Regulowanie światła w ściemniaczu odbywa się za pomocą pokrętła. Zakres działania w lampach LED wynosi 5 - 250 W, a w zwykłych żarówkach lub żarówkach halogenowych od 5 W do 400 W.  Ponadczasowy wygląd i styl ściemniacza w kolorze czarnym sprawia, że bardzo dobrze będzie pasować do każdego rodzaju wnętrz.

Montaż ściemniacza

Ściemniacz SEU1022B posiada stopień ochrony IP20. Odpowiedni jest do montażu wewnątrz suchych pomieszczeń, w których nie występuje duża wilgotność np.sypialnia, salon, korytarz, pokój dziecięcy.

 

Ramki do serii SOUL DPM

Osprzęt elektryczny z serii SOUL jest sprzedawany bez ramek. W naszej ofercie posiadamy ramki jednokrotne szklane oraz plastikowe w barwie czarnej i białej jak i ramki wielokrotne również z możliwością wybrania materiału oraz koloru. Ramki z serii SOUL występują także w różnych kształtach. W serii SOUL dajemy możliwość klientowi dobrania ramki do własnych potrzeb.

 

Specyfikacja techniczna

  • rodzaj: ściemniacz LED
  • zakres działania LED: 5 - 250 W
  • zakres działania halogenowy i żarowy: 5 - 400 W
  • montaż: podtynkowy
  • materiał: tworzywo sztuczne
  • stopień ochrony: IP20
  • kolor: czarny

 


Zapraszamy do zobaczenia reszty osprzętu z serii →SOUL

Parametr Wartość
Kod towaru SEU1022B
Kod EAN 5903332580941
Kolor czarny
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane