Ramka potrójna, szklana, czarna, Soul

Ramka potrójna, szklana, czarna, Soul

SEU1003GB

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: niedostępny
Stan magazynowy: 100%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Ramka potrójna szklana SEU1003GW. Seria: SOUL. Materiał: plastik i szklany front. Kształt: prostokątny. Kolor: czarny. Opakowanie: karton i folia ochronna. Zobacz więcej

Ramka potrójna prostokątna szklana SOUL czarna

Ramka 3-krotna służy do estetycznego zabezpieczenia włączników i gniazdek. Prostokątna ramka została wykonana z dobrej jakości plastiku z szklanym frontem w kolorze czarnym. Miejsca przeznaczone na zamontowanie osprzętu wykończone są metalową obwódką co sprawia, że gniazda i włączniki będą się odznaczać. Ramka będzie pasować do każdego rodzaju osprzętu z serii SOUL. Ramka szklana zapakowana jest w karton oraz folię ochronną aby nie została uszkodzona podczas transportu. Ponadczasowy wygląd i styl serii sprawia, że ramka świetnie pasuje do każdego rodzaju wnętrz.

Mocowanie ramki potrójnej

Mocowanie ramki trzymodułowej szklanej SOUL DPM nie jest trudne. Wystarczy wycisnąc przyciski włączników lub odkręcić pokrywy gniazdek, których chcemy umieścić w ramce. Założyć ramkę potrójną i zatrzasnąć przyciskami włączników lub przykręcić pokrywy gniazd. Można montować ją pionowo i poziomo.

 

Specyfikacja techniczna

  • rodzaj: ramka potrójna
  • ilość modułów: 3
  • kształt: prostokątny
  • materiał: plastik i szklany front
  • kolor: czarny

 


Zapraszamy do zobaczenia reszty osprzętu z serii →SOUL

Parametr Wartość
Kod towaru SEU1003GB
Kod EAN 5903332581023
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane