Ramka podwójna, szklana, biała, Soul

Ramka podwójna, szklana, biała, Soul

SEU1002GW

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: niedostępny
Stan magazynowy: 100%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Ramka podwójna szklana SEU1002GW. Seria: SOUL. Materiał: plastik i szklany front. Kształt: prostokątny. Kolor: biały. Opakowanie: karton i folia ochronna. Zobacz więcej

Ramka podwójna prostokątna szklana SOUL biała

Ramka 2-krotna służy do estetycznego zabezpieczenia włączników i gniazdek. Prostokątna ramka została wykonana z dobrej jakości plastiku z szklanym frontem w kolorze białym. Miejsca przeznaczone na zamontowanie osprzętu wykończone są metalową obwódką co sprawia, że gniazda i włączniki będą się odznaczać. Ramka będzie pasować do każdego rodzaju osprzętu z serii SOUL. Ramka szklana zapakowana jest w karton oraz folię ochronną aby nie została uszkodzona podczas transportu. Ponadczasowy wygląd i styl serii sprawia, że ramka świetnie pasuje do każdego rodzaju wnętrz.

Mocowanie ramki podwójnej

Mocowanie ramki dwumodułowej szklanej SOUL DPM nie jest trudne. Wystarczy wycisnąc przyciski włączników lub odkręcić pokrywy gniazdek, których chcemy umieścić w ramce. Założyć ramkę podwójną i zatrzasnąć przyciskami włączników lub przykręcić pokrywy gniazd. Można montować ją pionowo i poziomo.

 

Specyfikacja techniczna

  • rodzaj: ramka podwójna
  • ilość modułów: 2
  • kształt: prostokątny
  • materiał: plastik i szklany front
  • kolor: biały

 


Zapraszamy do zobaczenia reszty osprzętu z serii →SOUL

Parametr Wartość
Kod towaru SEU1002GW
Kod EAN 5903332580781
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane