Programator czasowy analogowy, 24 h, IP44

Nowość

Programator czasowy analogowy, 24 h, IP44

DT08

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: w magazynie
Stan magazynowy: 75%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Programator czasowy analogowy 24-godzinny zewnętrzny. Maksymalne obciążenie: 16 A (3680 W). Dokładność ustawiania czasu: 15 min. Gniazdo z uziemieniem. Stopień ochrony: IP44. Kolor: biały. Opakowanie: blister Zobacz więcej

Programator czasowy 24h analogowy zewnętrzny IP44

Analogowy programator czasowy służy do automatycznego włączania i wyłączania urządzeń elektrycznych podłączonych do gniazda w trybie 24-godzinnym. Pozwala na zaprogramowanie godzin załączenia i wyłączenia sprzętów elektronicznych. Programator pracuje w cyklu dobowym, minimalny czas nastawienia pomiędzy włączeniem a wyłączeniem wynosi 15 minut. Dzięki temu urządzeniu możesz włączyć np światło w akwarium lub pralkę podczas Twojej nieobecności w domu. Biały kolor urządzenia sprawia, że bardzo dobrze komponuje się z białymi ścianami.

Stopień ochrony

Programator zewnętrzny DT08 posiada stopień ochrony IP44. To wszystko dzięki specjalnym klapkom czyniącym go wodoszczelnym. Doskonale sprawdzi się w domu np. w kuchni, salonie oraz na zewnątrz np. na balkonie. 

Działanie

Programator czasowy jest prosty w użyciu. By sprawnie działał strzałka w lewym dolnym rogu powinna wskazywać aktualną godzinę. Następnie ustawić zakres czasu, w którym urządzenie podłączone będzie włączone poprzez wciśnięcie zapadek (1 zapadka = 15 minut). Podłączyć programator do gniazda sieciowego i podłączyć urządzenie do programatora wyposażonego w gniazdo z uziemieniem.

 

Specyfikacja techniczna

  • rodzaj: programator czasowy analogowy
  • czas pracy: 24h
  • minimalny czas pracy: 15minut
  • materiał: tworzywo sztuczne
  • stopień ochrony: IP44
  • kolor: biały

 

Parametr Wartość
Kod towaru DT08
Kod EAN 5900672659092
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane