Plafon natynkowy z czujnikiem ruchu i zmierzchowym, IP44, 18 W, 1200 lm, 4000 K, okrągły, biały

Wyprzedaż

Plafon natynkowy z czujnikiem ruchu i zmierzchowym, IP44, 18 W, 1200 lm, 4000 K, okrągły, biały

CL3-C-B-18W

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: w magazynie
Stan magazynowy: 50%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Plafon LED okrągły natynkowy z czujnikiem ruchu i zmierzchowym biały Plafon LED posiada diody o mocy znamionowej 18W i kącie świecenia 120° . Cechuje się bardzo dobra jakością oddawanego światła Ra ≥ 80 . Posiada stopień ochrony IP44 , będzie on odporny na deszcz. Odpowiedni jest do montażu wewnętrznego oraz zewnętrznego . Poprzez swój stopień ochrony oraz nie tradycyjny wygląd będzie idealnie pasować nie tylko do nowoczesnych wnętrz ale również doskonale wpasuje się jako oświetlenie ogrodowe. Z

Plafon LED okrągły natynkowy z czujnikiem ruchu i zmierzchowym biały

Plafon LED posiada diody o mocy znamionowej 18W i kącie świecenia 120°. Cechuje się bardzo dobra jakością oddawanego światła Ra ≥ 80. Posiada stopień ochrony IP44, będzie on odporny na deszcz. Odpowiedni jest do montażu wewnętrznego oraz zewnętrznego. Poprzez swój stopień ochrony oraz nie tradycyjny wygląd będzie idealnie pasować nie tylko do nowoczesnych wnętrz ale również doskonale wpasuje się jako oświetlenie ogrodowe.

Zalety plafonu LED

 • Zużywa małą ilość prądu - Największą zaletą lamp ledowych jest energoszczędność i niskie koszty utrzymania. Plafon natynkowy LED zużywa do 90% mniej energii niż zwyczajne żarówki co skutkuje niższymi opłatami za prąd.
 • Światło - Produkt wyróżnia się dobrą barwą emitowanego światła 4000 K oraz strumieniem świetlnym wynoszącym 1200 lm.
 • Długożytność - Plafon LED ogrodowy DPM może świecić aż do 25 000 godzin, a liczba cykli włącz-wyłącz wynosi do 15 000 razy.
 • Ekologia - Plafon nie zawiera szkodliwych substacji takich jak rtęć czy ołów.
 • Montaż - Montaż plafonu LED natynkowego nie jest trudny. Na początku należy wyłączyć zasilanie w sieci elektrycznej. Następnie odkręcić listwę mocującą od plafonu, i przykręcić ją w wybranym miejscu na suficie. W następnym etapie należy odkręcić pokrywę puszki w plafonie, wykonać otwór w gumowej przeponie do przewodu zasilającego, podłączyć przewody z sieci do przewodów w plafonie. Na końcu wystarczy założyć pokrywę puszki elektrycznej, przykręcić ją i przymocować plafon do listwy montażowej.

Czujnik ruchu i zmierzchu

Plafon natynkowy CL3-C-B-18W posiada wmontowany czujnik ruchu. Zasięg czujnika ruchu wynosi od 6 do 8 metrów, kąt detekcji ruchu jest równy 360°  a czas świecenia wynosi około 50 sekund. Lampa posiada także wbudowany czujnik zmierzchu o czułości ≤ 10 lux.

 

Specyfikacja techniczna

 • rodzaj: Plafon LED
 • kształt: okrągły
 • stopień ochrony: IP44
 • moc znamionowa: 8W
 • barwa światła: 4000K (neutralny biały)
 • strumień świetlny: 1200 lm
 • kolor: biały
Parametr Wartość
Kod towaru CL3-C-B-18W
Kod EAN 5900672653663
Kształt okrągły
Materiał tworzywo sztuczne
Sposób montażu natynkowy
Napięcie znamionowe AC 230 V~
Moc 18 W
Stopień ochrony IP44
Strumień świetlny 550 lm
Wysokość produktu 28 cm
Szerokość produktu 28 cm
Głębokość produktu 5,3 cm
Opakowanie karton
  Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane