Oświetlenie szynowe - zestaw 4 x 15 W biały

Oświetlenie szynowe - zestaw 4 x 15 W biały

STR-4X15W-W

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: w magazynie
Stan magazynowy: 50%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Zestaw oświetlenia szynowego STR-4X15W-W biały DPM. 2 szyny 1-metrowe. 4 reflektory szynowe 15W. Złączka typu "I". 2 złączki końcowe. 2 złączki zasilające. Opakowanie: karton. Zobacz więcej

Zestaw oświetlenia szynowego 2 x szyna 1-metrowa 4 x reflektor 15 W biały

Zestaw oświetlenia szynowego to kompletny zestaw do rozpoczęcia instalacji oświetlenia szynowego. Szynowy system oświetlenia to nowoczesny sposób na oświetlenie pomieszeń domowych, biurowych oraz handlowych. System oświetlenia szynowego DPM to system 1-fazowy. Pozwala on na włączenie/wyłączenie wszystkich źródeł światła jednocześnie. W skład zestawu STR4X15W-W wchodza: 2 szyny 1-metrowe wraz z złączką końcową, złączką zasilającą oraz wkrętami i kołkami do montażu, 4 reflektory o mocy 15W oraz złączka typu "I" . Wszystkie produkty zestawu są w kolorze białym.

Montaż systemu szynowego

Montaż systemu szynowego jest łatwy. Szynoprzewody wymagają jedynie podłączenie przewodów zasilających do kostki w złączce końcowej oraz montażu do sufitu lub ściany przy pomocy wkrętów. Źródła światła można montować do szyny w dowolnym miejscu oraz przesuwać po całej długości szyny.

Szyny oświetleniowe 1-metrowe białe

W skład zestawu wchodzą dwie szyny oświetleniowe 1-metrowe w kolorze białym. Szyna stanowi podstawę instalacji oświetlenia szynowego. Umożliwia instalację reflektorów oraz lamp wiszących. Szyny zbudowane są z lekkiego profilu aluminiowego o szerokości 34 mm i wysokości 20 mm. Mały i lekki profil pozwala na stworzenie minimalistycznego i nowoczesnego systemu oświetlenia w pomieszczeniu. Do szyn dodawane są złączki końcowe oraz złączki zasilające umożliwiające podłączenie szyny bezpośrednio do sieci.

Reflektory szynowe 15W białe

Reflektory szynowe montuje się na szynach oświetleniowych. Każdy z czterech reflektorów posiada diody LED typu COB o mocy 15W i strumieniu świetlnym 1250 lm co odpowiada tradycyjnej żarówce o mocy 80W. Światło, które wytwarzają posiada neutralną barwę 4000 K. Jest to najbardziej uniwersalna barwa światła pasująca zarówno do biura jak i pomieszczenia domowego.

Złączka typu "I" biała

Złączka typu "I" służy do łączenia szyn w linii prostej. Łączniki szynowe przekazują napięcie do kolejnej szyny z łącznika zasilającego zamocowanego na pierwszej szynie w ciągu.

 


W ofercie posiadamy również zestaw szynowy →w kolorze czarnym oraz zestaw szynowy →z reflektorami 5W.

Parametr Wartość
Kod towaru STR-4X15W-W
Kod EAN 5906881207727
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane