Oprawa LED schodowa z czujnikiem ruchu, okrągła, srebrna

Oprawa LED schodowa z czujnikiem ruchu, okrągła, srebrna

YCB178S-PIR

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: niedostępny
Stan magazynowy: 0%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Oprawa schodowa LED z czujnikiem ruchu DPM YCB178S-PIR okrągła. Strumień świetlny: 40 lm. Barwa światła: 4000 K (neutralny biały). Wymiary: 78,3 x 78,3 mm. Kolor: srebrny. Opakowanie: karton.

Oprawa schodowa podtynkowa z czujnikiem ruchu okrągła srebrna

Lampa schodowa DPM to doskonałe rozwiązanie do subtelnego oświetlania ciągów komunikacyjnych w domu i mieszkaniu. Podświetlanie schodów lub korytarzy pozwalana na bezpieczne i ekonomiczne poruszanie się po zmroku bez konieczności zapalania oślepiającego oświetlenia głównego. Oprawa schodowa może być także wykorzystywana jako nocne oświetlenie pomieszczeń, np. sypialni lub w miejscach bez dostępu światła dziennego, np. ciemne klatki schodowe lub piwnica.

Nowoczesna, minimalistyczna lampa w metalowej obudowie w kolorze srebrnym sprawdzi się zarówno w domu, pomieszczeniach biurowych oraz budynkach użyteczności publicznej. Oprócz funkcji oświetleniowej oprawy schodowe spełniaja także elegancki element dekoracyjny.

Czujnik ruchu

Lampa schodowa YCB178S-PIR posiada wbudowany czujnik ruchu PIR, dzięki czemu oświetlenie schodowe jest całkowicie bezobsługowe.

Oświetlenie

Oprawa przypodłogowa YCB178S-PIR posiada wbudowane, niewymienne moduły LED, emitujące światło 30 lm o temperaturze barwowej 4000 K, co odpowiada barwie neutralnej. Kolor neutralny biały jest zbliżony do światła dziennego i dobrze oddaje rzeczywistą kolorystykę i kształt otoczenia, więc sa odpowiednei do aranżacji z nauralnymi schodami z drewna lub ścianami z betonu architektonicznego.

Lampa schodowa YCB178S-PIR posiada wbudowane diody LED o mocy 1,2 W, co pozwala na ekonomiczne oświetlanie pomieszczeń i mniejsze zużycie prądu niż w przypadku z korzystania z oświetlenia głównego.

Montaż

Lampa schodowa DPM jest odpowiednia do montażu podtynkowego w standardowych puszkach elektrycznych o średnicy 60 mm. Głębokość lampy wynosi 45,6 mm, więc zaleca się montaż w głębokich puszkach elektrycznych. Dzięki wbudowanego zasilaczowi oprawa jest podłączana bezpośrednio do sieci elektrycznej AC 230 V~ bez potrzeby kupowania dodatkowego zasilacza zewnętrznego oraz ukrywania go w ścianie. Oprawa YCB178S-PIR mocowana jest w puszce przy pomocy uchwytów rozporowych, dzięki czemu montaż jest łatwy i trwały. 

Lampa jest przystosowana do montażu wewnątrz pomieszczeń - nominalny stopień ochrony wynosi IP20. Zalecane jest stosowanie w pomieszcezniach suchych, korytarzach, sypialni, salonie, gabinecie, itp.

Oprawa YCB178S-PIR jest przystosowana do instalacji w tradycyjnych obwodach elektrycznych bez ściemniaczy oświetlenia

W przypadku montażu schodowego zaleca się umieszczenie lampy co drugi stopień, ok. 20 cm nad stopniem. W przypadku montażu na ścianie zalecany odstęp pomiędzy lampami wynosi 1-2 m oraz 20-30 cm nad podłogą.

Specyfikacja techniczna

 • moc: 1,2 W
 • strumień świetlny: 30 lm
 • barwa światła: 4000 K (neutralny biały)
 • napięcie znamionowe: AC 230 V~ 50 Hz
 • kąt świecenia: 110º
 • żywotność: max. 25000 h
 • współczynnik mocy: PF > 0,2
 • współczynnik oddawania kolorów: Ra > 80
 • liczba cykli włącz-wyłącz: max. 100000
 • stopień ochrony: IP20
 • wymiary: 78,3 x 78,3 x 45,6 mm
 • kształt: okrągły
 • materiał: stal
 • kolor: srebrny 

 

Parametr Wartość
Kod towaru YCB178S-PIR
Kod EAN 5906881206690
  Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane