Masa naprawcza Rubber Seal, 750 ml, BISON

Masa naprawcza Rubber Seal, 750 ml, BISON

UH6313129

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: w magazynie
Stan magazynowy: 5%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Masa naprawcza BISON Rubber Seal. Powłoka gumowa do uszczelniania, naprawy i zabezpieczenia prawie wszystkich powierzchni. Odpowiedni do wewnątrz i zewnątrz. Po tuwardzeniu elastyczna. Pojemność: 750 g. Opakowanie: wiaderko.

Masa naprawcza Powłoka na bazie gumy BISON Rubber Seal 750 g

Masa naprawcza BISON Rubber Seal to powłoka na bazie gumy, która jest odpowiednia do naprawy, uszczelniania i ochrony prawie wszystkich materiałów: kamień, metal, drewno, beton, cynk.

Masa BISON Rubber Seal jest przeznaczona do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Pomoże Ci w naprawie w takich miejscach jak: łazienka, dach, piwnica lub ogród. Bez problemu uszczelnisz nią brodzik, rynnę, płytki posadzkowe, okna dachowe itp. Genialnie sprawdzi się jako podkład antypoślizgowy, ochrona metalu i drewna np. przy słupach ogrodowych oraz jako powłoka lakiernicza. 

Powłoka gumowa BISON daje ochronę przed korozją i erozją. Jest odporna na każde warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Nie są jej straszne działania środków chemicznych oraz sól.

Masę Rubber Seal bardzo łatwo się aplikuje - za pomocą pędzla. Masa w pełni utwardza się po 48 h i jest niesamowicie elastyczna. Potrafi rozciągnąć się aż o 750% .

Specyfikacja techniczna

  • baza chemiczna: modyfikowany bitum
  • rodzaj klejonych powierzchni: wszytkie powierzchnie
  • ostateczna siła wiązania: po 48 h
  • pojemność 750 ml
  • rodzaj kleju: powłoka gumowa
  • opakowanie: wiaderko 750 g
  • kolor: czarny
Parametr Wartość
Kod towaru UH6313129
Kod EAN 8710439268835
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane