Listwa podblatowa 3 gniazda 1,4 m

Listwa podblatowa 3 gniazda 1,4 m

PF1203L

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: w magazynie
Stan magazynowy: 100%
Jednostka miary:

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Podblatowa listwa zasilająca PF1203L DPM. Montaż: otwór w blacie. Ilość gniazd: 3. Maksymalne obciążenie gniazd wtyczkowych: 16A (3680 W). Długośc przewodu: 1,4 m. Możliwość chowania i wysuwania. Kolor: szary i czarny. Zobacz więcej

Listwa podblatowa zasilająca 3 gniazda 1,4 m

Podblatowa listwa zasilająca to przydatne urządzenie w kuchni lub biurze gdy np. potrzebujemy naładować telefon. Panel listwy można chować oraz wysuwać w zależności od potrzeb. Wyposażona jest w blokadę by panel się sam nie opuszczał. Posiada 3 gniazda typu E (francuskie) z uziemieniem i zabezpieczeniem przed dziećmi. Prąd znamionowy wynosi 230 V a maksymalne obciążenie 3 gniazd 16A (3680 W). Przewód listwy ma długość 1,4m. Listwa podblatowa w kolorze szarym i czarnym przez swój unikalny wygląd będzie pasować do nowoczesnych wnętrz.

Montaż listwy podblatowej

Listwa podblatowa posiada stopień ochrony IP20 i odpowiednia jest by montować ją w pomieszczeniach, w których nie występuje nadmierna wilgotność np. kuchnia, sypialnia, biuro.

Montaż listwy DPM PF1203L nie jest trudny. By bezproblemowo zamontować listwę w blacie należy wywiercić otwór o średnicy 6,4 cm a następnie umieścić w nim listwę. Blat nie może być cieńszy niż 1,5 cm. Dzięki montażu w blacie oraz możliwości chowania panelu można zaoszczędzić dużo miejsca.

 

Specyfikacja techniczna

  • rodzaj: listwa podblatowa
  • ilość gniazdek: 3 gniazda
  • stopień ochrony: IP20
  • montaż: otwór w blacie
  • długość przewodu: 1,4 m
  • kolor: szary i czarny
Parametr Wartość
Kod towaru PF1203L
Kod EAN 5906881180655
Ilość gniazd 3
Uziemienie tak
Włącznik nie
Filtr przepięciowy nie
Filtr przeciążeniowy nie
Długość 1,5 m
Obciążenie 16 A
Opakowanie blister
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane