Lampki LED podszafkowe z czujnikiem ruchowym, kwadratowe

Lampki LED podszafkowe z czujnikiem ruchowym, kwadratowe

PL987

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: w magazynie
Stan magazynowy: 100%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Zestaw lampek podszafkowych kwadratowych DPM PL987 z włącznikiem ruchowym i ściemniaczem. Strumień świetlny: 85 lm. Barwa światła: 4000 K (neutralny biały). Kolor: biały. Opakowanie: blister.

Lampki LED podszafkowe kwadratowe

Zestaw lampek LED podszafkowych do oświetlania blatów roboczych w kuchni, wnętrz szafek lub witryn. Lampki można także montować w salonach kąpielowych i łazienkach, gdzie nie występuje wysoka wilgotność powietrza. Kwadratowe lampki o średnicy 85 mm doskonale pasują zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz. Płaski kształt lampki (grubość 6,5 mm) zapewnia subtelne oświetlenie bez wpływu na projekt wizualny oświetlenia.

Włącznik

Lampki podszafkowe PL987 wyposażone są we włącznik ruchowy uruchamiany poprzez machnięcie ręką. Włączenie / wyłączenie lampek odbywa się bezdotykowo poprzez pojedyncze machnięcie ręką w odległości 5-10 cm od czujnika, co ułatwia sterowanie oświetleniem w przypadku brudnych rąk. Wbudowany ściemniacz pozwala na regulowanie natężenia oświetlenia w zależności od potrzeb. Aby użyć funkcji ściemniacza wystarczy przytrzymać rękę w odległości 10 cm od czujnika do momentu uzyskania odpowiedniego oświetlenia.

Zasilanie

Zestaw lampek podszafkowych PL987 zasilany jest poprzez dołączony do zestawu zasilacz sieciowy AC 230 V~ o napięciu wyjściowym DC 24 V=. Należy używać wyłącznie zasilacza dołączonego do zestawu lub o identycznej specyfikacji technicznej.

Montaż

Lampki podszafkowe montuje się na powierzchni szafki lub półki, bez potrzeby wiercenia otworów - lampki można przymocować do szafki za pomocą taśm samoprzylepnych W zestawie). Montaż jest szybki i łatwy i nie wymaga narzędzi. Zestaw zawiera estetyczne maskownice do ukrycia kabli połączeniowych między lampkami i czujnikiem. Lampki można także przymocować za pomocą wkrętów (wkręty i kołki nie są dołączone do zestawu).

Zawartość opakowania

Opakowanie zawiera: 3 kwadratowe lampki podszafkowe, czujnik z wbudowanym ściemniaczem, zasilacz, maskownice do kabli, taśmy samoprzylepne do lampek i czujnika.

 

Specyfikacja techniczna

 • moc: 3 x 2,5 W
 • strumień świetlny: 3 x 85 lm
 • barwa światła (temperatura barwowa): 4000 K
 • czas świecenia: 25000 h
 • stopień ochrony: IP20
 • wymiary lampki: 85 x 85 x 6,5 mm
 • wymiary czujnika: 50 x 50 x 7,5 mm
 • materiał wykonania: ABS + PC
 • kolor: biały

 

Lampki podszafkowe z czujnikiem ruchowym występują także → w kształcie okrągłym.

Parametr Wartość
Kod towaru PL987
Kod EAN 5903332587346
  Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane