Lampka LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Lampka LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu

ML901PIR

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: w magazynie
Stan magazynowy: 5%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Lampka LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu na baterie DPM ML901PIR Przenośna i kompaktowa lampka DPM ML901PIR może być wykorzystywana do oświetlania szafek kuchennych, szafek na buty, biblioteczek i szuflad. Dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu i zmierzchu lampka ML901PIR oświetli korytarze i schody, bez konieczności doprowadzania instalacji elektrycznej. Lampka DPM spełnia także swoje zadanie jako lampka nocna lub lampka kempingowa. Czujniki lampki Zastosowanie jednocześnie czujnika ruchu i zmier

Lampka LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu na baterie DPM ML901PIR

Przenośna i kompaktowa lampka DPM ML901PIR może być wykorzystywana do oświetlania szafek kuchennych, szafek na buty, biblioteczek i szuflad. Dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu i zmierzchu lampka ML901PIR oświetli korytarze i schody, bez konieczności doprowadzania instalacji elektrycznej. Lampka DPM spełnia także swoje zadanie jako lampka nocna lub lampka kempingowa.

Czujniki lampki

Zastosowanie jednocześnie czujnika ruchu i zmierzchu pozwala na oszczędzanie baterii, gdyż lampka zapala się tylko po zmroku, w momencie wykrycia ruchu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie przy oświetlaniu ciągów komunikacyjnych, schodów lub przy łóżku. Czas świecenia lampki - 30 s, wystarcza np. na przejście pomiędzy pomieszczeniami. 

Regulacja lampki

Lampka DPM ML901PIR posiada jedno źródło światła LED z możliwością regulacji kierunku świecenia. Można w niej także regulować kąt czujnika ruchu / zmierzchu. Lampka posiada 2 tryby świecenia: automatyczny oraz ciągły. 

Montaż lampki

ML901PIR to wszechstronna lampka, którą można postawić na płaskiej powierzchni (szafka nocna), powiesić na haku (garderoba, spiżarnia) lub przykleić na taśmę dwustronną (szafki, szuflady, witryny). Taśma dwustronna dołączona jest do zestawu.

Zasilanie

Lampka LED ML901PIR zasilana jest wymiennymi bateriami typu AAA (3 szt.). Baterie nie są dołączone do zestawu.

 

Specyfikacja techniczna

 • moc: 0,5 W
 • strumień świetlny: 25 lm
 • barwa światła: 4000 K
 • zasilanie: 3 x AAA (brak w zestawie)
 • wymiary: 85 x 96 mm
 • zasięg czujnika ruchu: 3 m, 90º
 • czułość czujnika zmierzchu: < 5 lux
 • czas świecenia: 30 s
 • stopien ochrony: IP20
 • kolor: biały

 

Parametr Wartość
Kod towaru ML901PIR
Kod EAN 5903332589739
  Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane