Lampa wisząca szynowa, 12 W, 960 lm, 4000 K, 30 cm, czarna, X-LINE

Lampa wisząca szynowa, 12 W, 960 lm, 4000 K, 30 cm, czarna, X-LINE

STP-12W-30B

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: niedostępny
Stan magazynowy: 50%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Lampa szynowa wisząca 1-fazowa do szyn oświetleniowych DPM. Moc: 12 W. Strumień świetlny: 960 lm. Barwa światła: 4000 K (neutralny biały). Wysokość: 30 cm. Kolor: czarny. Opakowanie: pudełko. Zobacz więcej.

Lampa szynowa wisząca 12 W czarna DPM

System szynowy DPM oprócz reflektorów punktowych oferuje również lampy wiszące do montażu na szynach oświetleniowych. Zastosowanie niewymiennych diod LED o długiej żywotności do 25000 h pozwala na długotrwałe, oszczędne i bezobsługowe oświetlanie pomieszczeń. 

Lampy szynowe posiadają wbudowane, niewymienne diody LED typu COB o żywotności do 25000 h przy liczbie cykli włączania/ wyłączania przekraczającej 12500. Te parametry zapewniają długi czas użytkowania przy niskim koszcie zużycia prądu.

Lampy wiszące szynowe to lampy o punktowym świetle - kącie świecenia 24°, dlatego idealnie się sprawdzają przy oświetlaniu stołu kuchennego, w jadalni lub stole konferencyjnym.

Obudowa lampy szynowej

Lampy szynowe są odpowiednie do oświetlenia akcentowego, podkreślając wybrany miejsce w pomieszczeniu, np. stół kuchenny, jadalnię lub stół konferencyjny. Możliwość regulacji długości przewodu zasilającego pozwala na dostosowanie oświetlenia do własnych potrzeb. 

Lekka aluminiowa obudowa o wysokości 30 cm pozwala na montaż wielu lamp na jednej szynie, bez obawy o naruszenie mocowania sufitowego. 

Źródło światła 

Lampa STP-12W-30B posiada diody LED typu COB o mocy 12W. Strumień świetlny źródła światła wynosi 960 lm, co odpowiada tradycyjnej żarówce o mocy ok. 100 W.  

Lampa szynowa DPM posiada diody LED o neutralnej barwie światła 4000 K. Jest to najbardziej uniwersalny kolor oświetlenia, sprawdzający się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych. Kolor neutralny biały pasuje zarówno do tradycyjnego, jak i nowoczesnego wystroju wnętrz. 

Montaż lampy szynowej

Lampy szynowe STP pasują do systemu szynowego 1-fazowego DPM. Montaż jest prosty i nie wymaga narzędzi. Montaż należy wykonywać jedynie wewnątrz pomieszczeń.

Aby zamocować lampę należy jedynie wsunąć płytkę montażową lampy w wybranym miejscu na szynie oświetleniowej oraz przesunąć boczną blokadę, aby zablokować lampe na szynie. Lampę można wpinać do szyny w dowolnym miejscu i swobodnie przesuwać na na całej długości szyny, pomiędzy złączkami

Systemu szynowego DPM nie należy stosować w obwodach ze ściemniaczami oświetlenia

 


W ofercie posiadamy również system szynowy → w kolorze białym,→ reflektory, → lampy wiszące 60 cm oraz gotowe, skompletowane → zestawy szynowe.

Parametr Wartość
Kod towaru STP-12W-30B
Kod EAN 5903332587278
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane