Szczegóły produktu

Plafon E27 100 W

Plafon E27 100 W

HF-MD84001

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: w magazynie
Stan magazynowy: 5%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Plafon natynkowy okrągły DPM Obudowa okrągłego Plafonu HF-MD84001 została wykonana z wyoskiej jakości metalu o kolorze mosiądzu antycznego . Klosz jest wykonany z szkła o kolorze białym satynowanym . Źródłem światła jest żarówka do mocy 50 - 100W z gwintem E27 , którą należy dokupić. W naszej ofercie posiadamy → żarówki LED z gwintem E27, które świetnie będą pasować do lampy sufitowej. Plafon przez swój tradycyjny wygląd doskonale będzie współgrać do wnętrz w stylu klasycznym. Montaż Montaż Lamp

Plafon natynkowy okrągły DPM

Obudowa okrągłego Plafonu HF-MD84001 została wykonana z wyoskiej jakości metalu o kolorze mosiądzu antycznego. Klosz jest wykonany z szkła o kolorze białym satynowanym. Źródłem światła jest żarówka do mocy 50 - 100W z gwintem E27, którą należy dokupić. W naszej ofercie posiadamy → żarówki LED z gwintem E27, które świetnie będą pasować do lampy sufitowej. Plafon przez swój tradycyjny wygląd doskonale będzie współgrać do wnętrz w stylu klasycznym.

Montaż

Montaż Lampy sufitowej natynkowej jest łatwy i trwały. Należy odkręcić szklany klosz, przykręcić obudowę korzystając z otwórów znajdujących się na spodzie obudowy i wkrętów, które są dodawane w zestawie. Następnie należy wkręcić żarówkę i założyć szklany klosz.

 

Specyfikacja techniczna

  • rodzaj: plafon
  • źródło światła: żarówka do 100 W
  • gwint: E27
  • kolor obudowy: mosiądz antyczny
  • kolor klosza: białe szkło satynowane

 

Parametr Wartość
Kod towaru HF-MD84001
Kod EAN 5906881194423
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane