Lampa LED podtynkowa z czujnikiem zmierzchowym

Lampa LED podtynkowa z czujnikiem zmierzchowym

GDQ1

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: w magazynie
Stan magazynowy: 5%
Jednostka miary:

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Oprawa schodowa LED z czujnikiem ruchu i zmierzchowym 1W DPM Lampa podtynkowa LED daje światło o mocy 1 W , strumieniu świetlnym 475 lm i barwie 3000 K (ciepły biały). Odpowiednia jest do oświetlania schodów, korytarzy czy akcentowego oświetlenia pokoju. Lampa wysoażona jest w czujnik ruchu i zmierzchowy . Czujniki te dają możliwość stworzenia zestawu oświetleniowego LED reagującego na ruch. Zasięg czujnika ruchu wynosi 8 metrów a czas świecenia wynosi około 55 sekund . Lampa wykonana jest z two

Oprawa schodowa LED z czujnikiem ruchu i zmierzchowym 1W DPM

Lampa podtynkowa LED daje światło o mocy 1 W, strumieniu świetlnym 475 lm i barwie 3000 K (ciepły biały). Odpowiednia jest do oświetlania schodów, korytarzy czy akcentowego oświetlenia pokoju. Lampa wysoażona jest w czujnik ruchu i zmierzchowy. Czujniki te dają możliwość stworzenia zestawu oświetleniowego LED reagującego na ruch. Zasięg czujnika ruchu wynosi 8 metrów a czas świecenia wynosi około 55 sekund. Lampa wykonana jest z tworzywa sztucznego o kolorze białym. Dzięki swojemu ponadczasowemu wyglądowi bardzo dobrze będzie wyglądać do każdego rodzaju wnętrz.

Montaż lampy podtynkowej LED

Lampa podtynkowa LED DPM posiada stopień ochrony IP44. Za sprawą tej klasy ochrony lampę można instalować wewnątrz oraz zewnątrz.

Lampę GDQ1 montuje się za pomocą wkrętów w puszce elektrycznej o średnicy 65 mm. Montaż jest prosty oraz trwały. Przewody montuje się w lampie za pomocą zacisków śrubowych. Lampa ma również wbudowany przełącznik do regulacji czujnika zmierzchowego.

Źródła światła LED

Źródła światła LED mają wiele zalet:

 • Długa żywotność - decydując się na zakup źródła światła LED kupujemy produkt na długi okres czasu. Lampa podtynkowa LED ma żywotność do 20 000 godzin.
 • Zużywają mniej prądu - jeśli chcemy zaoszczędzić na rachunkach za prąd źródła światła LED to doskonały pomysł. Zużywają one nawet do 90% mniej prądu niż tradycyjne żarówki
 • Przyjazne dla oczu - w oświeleniu LED nie występuje tzw ""efekt migotania"" co sprawia, że wzrok się nie męczy przy długim przebywaniu w jego świetle.
 • Barwa światła - Wybierając źródło światła LED mamy dużo możliwości przy wyborze koloru lub temperatury światła. Na rynku można znaleźć produkty dające klasyczne białe światło lecz o róźnej temperaturze (ciepły biały, neutralny biały) oraz produkty dające światło w niecodziennych kolorach np. czerowny, niebieski, zielony.

 

Specyfikacja techniczna

 • rodzaj osprzętu: lampa LED
 • montaż: podtynkowy
 • moc: 1W
 • strumień świetlny: 475 lm
 • barwa światła: 3000 K (ciepły biały)
 • kolor: biały
Parametr Wartość
Kod towaru GDQ1
Kod EAN 5906881202760
Kolor modułu biały
Stopień ochrony IP44
Strumień świetlny 475 lm
Barwa światła 3000K
Moc 1 W
Czujnik ruchu/zmierzchu
  Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane