Szczegóły produktu

Kamera C8C

Kamera C8C

EZ-C8C

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: w magazynie
Stan magazynowy: 50%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Kamera zewnętrzna Wi-Fi EZVIZ. Zasilanie: sieciowe. Stopień ochrony: IP65. Rozdzielczość: FullHD 1920x1080. 3 Tryby nocne. Wbudowane 2 reflektory. Mikrofon z redukcją szumów. Port microSD. Inteligentny system detekcji ruchu. Kąt obrotu: 352°. Kąt pochylenia: 95°.

Zewnętrzna kamera Wi-Fi EZVIZ

Kamera EZ-C8C to obrotowa kamera WiFi do monitoringu zewnętrznego. Połączono w niej stylowy wygląd z wszechstronnymi funkcjami. Zapewnia niezawodną ochronę otoczenia budynków. Korzystając z tego urządzenia można monitorować bardzo duży obszar. Kąt obrotu 352° i kąt pochylenia 95° gwarantują doskonałe monitorowanie obiektu. Można połączyć ją z smarftonem przy użyciu aplikacji EZVIZ. Aplikacja daje duże możliwości obsługi urządzenia. Kamera zarejetruje każde zdarzenie w wysokiej rozdzielczości Full HD 1920x1080. Wbudowane dwa reflektory zapewniają jeszcze lepszą ochronę. Mogą być one włączane ręcznie przy użyciu aplikacji lub automatycznie po wyryciu przechodzących osób. Nowy, inteligenty system wykrywania osób jeszcze lepiej polepszy ochronę. Kamera wyposażona jest w system detekcji ruchu, wykrywa ruszające się osoby w czasie rzeczywistym. Po wykryciu osób w wyznaczonym obszarze automatycznie wysyłane jest powiadomienie na telefon. Port microSD pozwala na zainstalowanie karty do 256GB, która pomieści bardzo dużo materiału. Zasilana jest sieciowo specjalnym kablem dodawanym w zestawie. Wbudowany mikrofon z redukcją szumów rejestruje wyraźny dźwięk. 

Tryby nocne

Nowoczesna kamera posiada 3 tryby obserwacji nocnej

 • Kolorowy tryb nocny: Dzięki wbudowanym dwóm reflektorom i profesjonalnym soczewkom kamera rozświetla obraz i świetnie odzwierciedla kolory
 • Monochromatyczny tryb nocny: Kamera w tym trybie daje obraz w kolorze czarno-białym. Jeśli dodatkowe oświetlenie jest zbędne i obraz czarno-biały jest odpowiedni wystarczy zmienić przełączyć kamerę do trybu nocnego monochromatycznego w aplikacji. 
 • Inteligenty tryb nocny: W tym tyrbie kamera przełącza się z trybu monochromatycznego na kolorowy i włącza reflektory po wykryciu poruszających się osób. 

Stopień ochrony i montaż

Kamera posiada stopień ochrony IP65. Odpowiednia jest do montażu na zewnątrz by chroniła obiekt. Wodoszczelna obudowa ochroni kamerę sprawiając, że będzie mogła ona służyć cały rok. Niezależnie czy pada deszcz lub śnieg czy świeci słońce.

Montaż nie jest trudny. Kamerę montuje się bezpośrednio na powierzchni. Wszystkie akcesoria potrzebne do montażu dodawane są w komplecie.

 

Specyfikacja techniczna

 • rodzaj: kamera zewnętrzna
 • rozdzielczość: FullHD 1920x1080
 • kąt obrotu: 352°
 • kąt pochylenia: 95°
 • zasilanie: sieciowe
 • wbudowany mikrofon
 • 2 reflektory
 • 3 tryby nocne
 • stopień ochrony: IP65
Parametr Wartość
Kod towaru EZ-C8C
Kod EAN 6941545603575
  Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane