Kamera C6CN-PRO

Kamera C6CN-PRO

EZ-C6CN-PRO

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: w magazynie
Stan magazynowy: 5%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Kamera domowa Wi-Fi EZVIZ. Zasilanie: sieciowe microUSB. Montaż: poziomy stojący lub sufitowy. Rozdzielczość: FullHD 1920x1080. Inteligentne śledzenie. Wbudowany głośnik i mikrofon. Łączy się z aplikacja EZVIZ. Technologia Treu-WD.

Inteligenta kamera domowa EZVIZ

Kamera EZ-C6CN PRO to kompletna ochrona, której potrzebujesz gdy jesteś poza domem. Kamerę można połączyć z telefonem za pomocą specjalnej aplikacji EZVIZ. Pozwala to na wiele dodatkowych opcji oraz większy komfort przy korzystaniu z niej. Dzięki swodobnemu obracaniu 340° oraz pochyleniu 120° przystosowana jest do monitorowania całego pomieszczenia. Kamera daje obraz z wysoką jakością FullHD 1920x1080 i posiada również technologię True-WD. Technologia ta działa na eliminacji nadmiernej lub niedostatecznej ekspozycji w scenach o wysokim kontraście i uzskanie obrazu o stałej jasności od świtu do zmierzchu. Obiektyw Starlight umożliwia uzyskanie jak najlepszego obrazu z pełną gamą kolorów nawet przy słabym oświetleniu. Zasilana sieciowo jest przy użyciu przewodu microUSB - dodawanego w zestawie. Posiada wbudowany port microSD, który pozwala na zainstalowanie karty do 256GB.

Dodatkowe funkcje

  • Inteligentne śledzenie - Potrafi wykrywać oraz śledzić sylwetki osób w czasie rzeczywistym. Wysyła powiadomienie na telefon informujące o wykryciu ruchu.
  • Tryb rozmowy - Kamera EZ-C6CN PRO posiada wbudowany mikrofon oraz głośnik. Przy pomocy aplikacji można zadzwonić do domu, gdy jest się daleko.

Montaż

Montaż EZ-C6CN PRO jest łatwy. Można ją postawić pionowo i będzie działać bezproblemu lub można przymocować ją do sufitu przy pomocy zestawu do montażu dodawanego w komplecie.

 

Specyfikacja techniczna

  • rodzaj: kamera domowa
  • rozdzielczość: 1920 x 1080
  • technologia True-WD
  • zasilanie: sieciowe microUSB
  • wbudowany głośnik i mikrofon
  • port microSD
Parametr Wartość
Kod towaru EZ-C6CN-PRO
Kod EAN 6971744239732
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane