Szczegóły produktu

Kamera C3WN

Kamera C3WN

EZ-C3WN

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: w magazynie
Stan magazynowy: 50%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Kamera zewnętrzna z WiFi EZ-C3WN. Zasilanie: sieciowe. Montaż: powierzchniowy. Rozdzielczość: FullHD 1920x1080. Funkcja dzień/noc. Wbudowany mikrofon. Stopień ochrony: IP66. Kolor: biały.

Zewnętrzna intelgientna kamera z Wi-Fi EZVIZ

Kamera EZ-C3WN doskonała do użytu zewnętrznego. Kamera rejestruje obraz z jakością FullHD 1920x1080. Wyposażona jest w dwie anteny, które jeszcze lepiej będą się łączyć z siecią Wi-Fi. Została zaprpjektowana by dbać o biuro, parking lub dom. Antenę można połączyć z telefonem przy pomocy aplikacji EZVIZ dostępnej na smartfony. Posiada wbudowany mikrofon, który odbiera dźwięk do 5 metrów. Za pomocą telefonu można nasłuchiwać co się dzieje. Funkcja dzień/noc sprawia, że kamera inaczej działa w dzień i w nocy. Posiada wbudowany noktowizor, dzięki któremu wykrywa obiekty z odległości aż 30 metrów. Kamera zasilana jest sieciowo. Przewód zasilający jest dodawany w zestawie. Dodatkowo kamera posiada wbudowany port microSD, który pozwala na umieszczenie karty do 256GB. 

Montaż kamery

Posiada stopień ochrony IP66 więc idelna jest by zamontować ją na zewnątrz. Żadne warunki atmosferyczne nie są dla niej straszne. Kamera świetnie będzie działać niezależnie czy pada deszcz, śnieg lub świeci słońce.

Montaż kamery nie jest trudny. Kamerę montuje się do dowolnej powierzchni przy pomocy kołków oraz wkrętów. Zestaw do montażu dodawany jest w komplecie.

 

Specyfikacja techniczna

  • rodzaj: kamera zewnętrzna
  • stopień ochrony: IP66
  • montaż: powierzchniowy
  • zasilanie: sieciowe
  • wbudowany noktowizor
  • wbudowany mikrofon
  • kolor: biały
Parametr Wartość
Kod towaru EZ-C3WN
Kod EAN 6941545604343
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane