Gniazdo telefoniczne z ramką, białe, LOFT

Gniazdo telefoniczne z ramką, białe, LOFT

LF0003W

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: niedostępny
Stan magazynowy: 100%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Gniazdo telefoniczne pojedyncze DPM LF0003B. Złącze: 1 x RJ11 (4p6c). Ramka pojedyncza w zestawie. Kolor: biały. Opakowanie: woreczek. Zobacz więcej.

Gniazdo telefoniczne pojedyncze podtynkowe LOFT białe

Gniazdo telekomunikacyjne Rj11 do podłączania urządzeń telefonicznej w sieci domowej. Okrągłe gniazdo pojedyncze z ramką idealnie pasuje zarówno do nowoczesnych wnętrz w stylu loftowym, jak i do pomieszczeń urządzonych w stylu retro. 

Montaż

Gniazdo telefoniczne DPM LOFT zgodnie ze znamionowym stopniem ochrony IP20, odpowiednie jest do montażu wewnątrz pomieszczeń, w ktorych nie występuje nadmierna wilgotność powietrza lub zanieczyszczenie pyłami, tj. salon, sypialnia, gabinet, korytarz, kuchnia.

Gniazdo podtynkowe LOFT LF0003B montuje się w standardowej puszce elektrycznej o średnicy 60 mm, przy pomocy pazurków oraz wkrętów. Montaż jest łatwy i trwały oraz zapobiega wysuwaniu się modułu ze ściany. Przewody mocuje się w gniazdku przy pomocy zacisków śrubowych.

Zawartość zestawu

Opakowanie zawiera moduł podtynkowy gniazda telefonicznego oraz ramkę pojedynczą. 

Seria produktów

Seria gniazd i włączników LOFT zawiera szeroką gamę popularnych włączników oraz gniazd elektrycznych oraz multimedialnych, sprzedawanych w komplecie z ramką pojedynczą. W serii znajdują się także ramki końcowe oraz ramki środkowe pozwalające na zbudowanie instalacji wielomodułowych oraz ich dowolne konfigurowanie.

Specyfikacja techniczna

  • rodzaj: gniado telefoniczne 1 x RJ11
  • materiał: tworzywo sztuczne
  • złącze: RJ11 4p6c
  • stopień ochrony: IP20
  • typ mocowania: pazurki mocujące i wkręty
  • typ zacisku: śrubowy
  • montaż podtynkowy
  • kolor: biały
Parametr Wartość
Kod towaru LF0003W
Kod EAN 5903332588022
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane