Gniazdo podwójne z ramką plastikową, białe, Soul

Gniazdo podwójne z ramką plastikową, białe, Soul

SEU1029W

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: niedostępny
Stan magazynowy: 100%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Gniazdko podwójne podtynkowe z uziemieniem SEU1029W. Seria: SOUL. Kolor: biały. Ramka plastikowa w zestawie. Opakowanie: woreczek. Zobacz więcej

Gniazdko podwójne podtynkowe z uziemieniem SOUL białe

Gniazdo wtyczkowe podwójne posiada przesłonę torów prądowych, która zapewnia bardzo dobre zabezpieczenie przed porażeniem. Ponadczasowy wygląd i styl gniazda w kolorze białym z okrągłymi gniazdkami świetnie wkomponuje się do każdego rodzaju wnętrz.

Montaż gniazda podwójnego

Gniazdo wtyczkowe SEU1029W posiada stopień ochrony IP20. Odpowiednie jest do montażu wewnątrz suchych pomieszczeń, w których nie występuje duża wilgotność np. sypialnia, salon, korytarz.

Gniazdo podtynkowe montuje się za pomocą pazurków i wkrętów w standardowej puszce o średnicy 60 mm. Montaż jest prosty, trwały i zapobiega by moduł nie wysuwał się ze ściany. Przewody mocuje się w gniazdku przy pomocy zacisku śrubowego.

Ramki do serii SOUL DPM

Gniazdo podwójne SOUL sprzedawane jest w zestawie z specjalną plastikową ramką dla tego produktu. Reszta osprzętu elektrycznego z serii SOUL jest sprzedawana bez ramek i należy je dokupić. W naszej ofercie posiadamy ramki jednokrotne szklane oraz plastikowe w barwie czarnej i białej jak i ramki wielokrotne również z możliwością wybrania materiału oraz koloru. Ramki z serii SOUL występują także w różnych kształtach. W serii SOUL dajemy możliwość klientowi dobrania ramki do własnych potrzeb.

 

Specyfikacja techniczna

  • rodzaj: gniazdko wtyczkowe
  • ilość modułów: 2
  • przesłona torów prądowych: tak
  • uziemienie: tak
  • montaż: podtynkowy
  • materiał: tworzywo sztuczne
  • stopień ochrony: IP20
  • kolor: biały

 


Zapraszamy do zobaczenia reszty osprzętu z serii →SOUL

Parametr Wartość
Kod towaru SEU1029W
Kod EAN 5903332584093
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane