Gniazdo antenowe SAT, czarne, Soul

Gniazdo antenowe SAT, czarne, Soul

SEU1015B

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: niedostępny
Stan magazynowy: 50%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Gniazdo antenowe RTV typu SAT pojedyncze podtynkowe SEU1015B. Seria: SOUL. Kolor: czarny. Opakowanie: woreczek. Zobacz więcej

Gniazdo antenowe RTV typu SAT SOUL czarne

Gniazdo antenowe RTV typu SAT służy do połączenia przewodu idącego z antenty satelitarnej z przewodem idącym do dekodera. Ponadczasowy wygląd i styl włącznika w kolorze czarnym z okrągłym panelem sprawia, że bardzo dobrze będzie pasować do każdego rodzaju wnętrz.

Montaż gniazda RTV

Gniazdo RTV typu SAT SEU1015B posiada stopień ochrony IP20. Odpowiedni jest do montażu wewnątrz suchych pomieszczeń, w których nie występuje duża wilgotność np. sypialnia, salon, korytarz.

Gniazdo podtynkowe montuje się za pomocą pazurków i wkrętów w standardowej puszce o średnicy 60 mm. Montaż jest prosty, trwały i zapobiega by moduł nie wysuwał się ze ściany. Przewody mocuje się w włączniku przy pomocy zacisku gwintowego.

Ramki do serii SOUL DPM

Osprzęt elektryczny z serii SOUL jest sprzedawany bez ramek. W naszej ofercie posiadamy ramki jednokrotne szklane oraz plastikowe w barwie czarnej i białej jak i ramki wielokrotne również z możliwością wybrania materiału oraz koloru. Ramki z serii SOUL występują także w różnych kształtach. W serii SOUL dajemy możliwość klientowi dobrania ramki do własnych potrzeb.

 

Specyfikacja techniczna

  • rodzaj: gniazdo antenowe RTV typu SAT
  • ilość modułów: 1
  • montaż: podtynkowy
  • materiał: tworzywo sztuczne
  • stopień ochrony: IP20
  • kolor: czarny

 


Zapraszamy do zobaczenia reszty osprzętu z serii →SOUL

Parametr Wartość
Kod towaru SEU1015B
Kod EAN 5903332580903
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane