Czujnik gazu ziemnego SafeMi. Gwarancja 3 lata

Nowość

Czujnik gazu ziemnego SafeMi. Gwarancja 3 lata

SHG-01

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Dostępność: w magazynie
Stan magazynowy: 5%

Zaloguj się by zobaczyć cenę

Czujnik gazu ziemnego SafeMi SHG-01. Zasilanie sieciowe: AC 230 V~. Przycisk TEST/RESET. Żywotność: 5 lat. Gwarancja: 3 lata. Opakowanie: pudełko. Zobacz więcej

Czujnik gazu ziemniego SafeMi SHG-01

Czujnik Gazu Ziemnego SafeMi SHG-01 służy do ochrony przed ryzykiem zatrucia lub wybuchem gazu. Idealnie sprawdzi się we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach, w których znajduje się instalacja gazu ziemnego. Nieduże rozmiary, a także atrakcyjny design powoduje, że detektor tego typu znajdzie swoje zastosowanie w lokalach użytkowych oraz typowych gospodarstwach domowych.

Urządzenie posiada czuły sensor półprzewodnikowy, który dzięki zasilaniu z sieci 230V na bieżąco monitoruje pojawienie się niebezpiecznego stężenia gazu w powietrzu. Duży przycisk TEST/RESET pozwala na łatwą i regularną kontrolę poprawności działania urządzenia.

Urządzenie posiada sygnalizację o końcu trwałości, która wynosi 5 lat od momentu uruchomienia i automatycznie poinformuje o konieczności wymiany na nowe. Umieszczony na obudowie kod QR pozwala w razie konieczności na szybkie zapoznanie się z instrukcją obsługi urządzenia. Gwarancja na urządzenie wynosi 3 lata.

 

Parametr Wartość
Kod towaru SHG-01
Kod EAN 5903714407385
    Brak opinii. Możesz być pierwszy i dodać swoją!
Dodaj nową opinię
Produkty ostatnio oglądane